Autentický výlet řekou a trek pralesem s indiány, včetně 2 nocí pod širákem a 1 rituálu v srdci Amazonie

20.11.2023

1.2. – 5. 2. 2024

Program:

1. 2. Příchod kolem 17 h do Ruku Samay, přespání v pokoji.

2. 2. Ráno v 5 h Wayusová ceremonie, po snídani celodenní trek podél řeky hlouběji do primárního pralesa. Přespání v lese, kde už nebydlí žádní lidé. Přespíme pod igelitovou stříškou v případě deště.

3. 2. Wayusová ceremonie, pokračování treku dále pralesem po řece, večer hledání silového místa na přespání s ceremonií, lehká medicína s babičkou liánou bez očisty, ale s energetickou ochranou prostoru, abychom se lépe nacítili na energie a spirit v pralese.

4. 2. Wayusová ceremonie, návrat pralesem zpět do Ruku Samay.

5. 2. Po snídani odjezd, nebo pokračování další částí - navazující výlet do jeskyně Tayos od 6.2.do 10.2.

Sebou:

Alespoň 35 l dry back, barefoot boty do vody, náplasti na nohy a obvaz pro případ první pomoci, tea tree, levandule, lehký ručník, voděodolnou karimatku, tenký malý spacák z dutého vlákna (bavlna a peří by ve vlhkém podnebí pralesa neuspělo). Kdo chce, může si vzít lehkou hamaku se stříškou nebo malý stan či moskytiéru, ale není nutné. Dále láhev na pitnou vodu, ešus, lžíci, malý nožík, 20 m tenkého provazu na úvaz plastové stříšky pro zázemí v dešti. Lehké rychleschnoucí prádlo, 1 kraťasy, 1 tílko,1–2 dlouhé kalhoty, 2 trika s dlouhým rukávem, pláštěnka, 1 mikina v případě deště pro zahřátí, 3 vysoké ponožky, šátek na hlavu, čelovku optimálně s červeným světlem na ceremonie.

Cena: 580 USD