Dary amazonské džungle

16.08.2023

V současné době nejsme držiteli vývozního povolení pouze na wayusu v Projektu WAYUSA našeho spolku Života po staru, ale získali jsem oficiální vývozní povolení i na další produkty, které bychom rádi prodávali v Ekvádoru a vyváželi je jak do jižní Ameriky a Evropy, tak i do ostatních zemí světa. 

S jakými dary se můžete setkat již nyní na našich seminářích, akcích a přednáškách se můžete podívat níže ve fotogalerii. Z důvodů legislativy nelze uvádět "léčebné" účinky.

V ČR pracujeme na knize vyprávění amazonských dědečků a Agustína nejen o bylinách, květinách a stromech z pralesa, ale i tom, jak dědečkové v minulosti objevovali bylinky, květiny a stromy ve spojením se s jejich spiritem na momentálními neduhy, které indiány trápili. Jednotlivými příběhy, kterými se v komunitě vzdělávají i indiánské děti, získáte i vy povědomí, proč a nač jsou nám které bylinky, květiny, stromy prospěšné. Výtěžek z chystané knihy půjde na dodání profesionálního destilačního esenciálního přístroje s příslušenstvím rodině Agustína pro výrobu esencí, esenciálních olejů a vod z darů džungle. Můžete již nyní přispět jak na potřebného financování tisku knížky, tak i na destilační přístroj samotný. Uveďte prosím při platbě informaci – dar kniha o bylinách nebo dar destilační přístroj.

Čísla transparentních účtů spolku Života po staru naleznete zde: https://zivotpostaru.cz/jak-pomoci/

V Ekvádoru se nyní pracuje na profesionálním katalogu bylin, květin, stromů a dalších výrobků. Ten bude v několika jazycích. 

Zázvor,  Botancilla, Ayachkara, Don ruma wasca

Chanka piedra, Chuchuhuasi = čaj + tinktura, Kojojo kořen, Kojojo list

Lumbrisina, Flower of Jamaica (živý květ máte zcela nahoře v příspěvku), Macambo (bílý kakaový bob), Manguíno - čaj + tinktura

Opičí ocas, Přírodní kakao, Palo santo (dřívka, čaj, v mandlovém oleji), Pata de baca = kravské kopyto

Kopál - pryskyřice z posvátného stromu, Rybí šupina, Raíz de ortiga, Saragozza

Přírodní čokoláda, Uňa de gato = Vilcacora, Zarzaparia, rukodělné mystičky z Pilchi

Ohnivé semeno, Llustinda

Amazonský med, Kakaové boby, Hungurawa olej, Sangre de drago, Tinktura ze 14 bylin (receptura Augustína), Kakaové máslo, Waysa, balsamo, Crusita, Bowinsana, Hadí strom, Ocha de fiebre, Nanan panga, Ocha de corasion, Yupu a další...