Informace k seminářům

05.05.2023

Přihláška

Přihlašujte se náš e-mail amazonian.wisdom@gmail.com následujícím způsobem:

  • v předmětu (názvu) e-mailu uveďte datum(y), na které se přihlašujete
  • do e-mailu uveďte prosím jména příjmení přihlašovaných osoba, jejich telefonní čísla,

Na přihlášku vám do týdne odpovíme, jestli je termín ještě volný. Pokud ano, obdržíte pokyn, že můžete uhradit zálohu.

Záloha / Platba

Výše zálohy je uvedena u jednotlivých seminářů a akcí. Číslo účtu: 670100-2214791046, kód banky: 6210. Do zprávy pro příjemce platby uveďte jméno/a přihlášených + termíny, na které se hlásíte.

Pro lidi ze Slovenska i ostatního zahraničí umožňujeme platbu celé sumy až na místě. V případě velkého zájmu o seminář a jistotu vašeho zájmu o účast, můžete využít kód IBAN pro platby ze zahraničí: CZ64 6210 6701 0022 1479 1046 (název/jméno účtu: Augustin Jesus Grefa Licuy, BIC (SWIFT) kód mBank: BREXCZPP, název a adresa banky: mBank S.A.: Sokolovská 668/136D, 186 00 Praha 8).

Po uhrazení zálohy nám zašlete doklad o zaplacení na náš e-mail – do názvu zprávy uveďte datum, na který se hlásíte. Přihláška bude závazná až po zaslání dokladu o zaplacení. Bez ní není vaše místo v kurzu rezervováno – do té doby budete registrovaní na daný termín jenom jako čekatelé, popřípadě náhradníci. 

Storno-podmínky

Záloha je nevratná, lze však vyslat náhradníka.

Informace o místě konání zasíláme zájemcům po zaplacení zálohy. 

Příjezd

Pokud není u semináře uvedený datum a čas příjezdu, příjezd je v 18.00 hodin. Rozložíte si matraci / karimatku, spacák - ostatní věci si uložíte do šatny. V 19.00 hodin proběhne registrace a seznámení s programem.

Spát se dá i na zahradě ve velkém altánu, popřípadě ve vlastním stanu či pod širákem.

V budově je k dispozici plně vybavená kuchyně, koupelna a několik WC.

Příjezdem se stáváte součástí komunity – dodržujte pořádek, buďte ohleduplní, dodržujte pravidla domu. Na seminářích se dělíme o činnosti chodu domu společně včetně pořádku, vaření, atd.

S sebou si vezměte

  • spacák (deku, polštář...)
  • karimatku (úzkou nafukovačku)
  • pohodlné oblečení
  • hygienické potřeby, ručník nebo velká osuška (neberte prosím v koupelně "domácí" ručníky ani při temazcalech)
  • lehké jídlo, pokud máte zvláštní chutě nebo diety
  • malé hudební nástroje, máte-li a chcete-li

V celém prostoru je zákaz kouření! Kdo zákaz nedodrží, nebude mu dovoleno pokračovat v semináři a to bez možnosti vrácení peněz!

Upozornění

Chtěli bychom vás ještě upozornit, že pro veřejnost  neposkytujeme žádné individuální konzultace nebo léčení mimo konzultační hodiny, které máme vypsané na stránkách. Také si prosím neobjednávejte žádné zboží přes e-mail či telefonicky. Jediná možnost nákupu je osobně na našich akcích nebo přednáškách.