Byliny země, vody, větru a ohně. Diagnostika a míchaní

16.08.2023

Seminář

Zajímá vás příroda a rostliny? Spoustu lidí zajímá léčebný účinek rostlin, ale nerad hledá v knihách a hlavně jsme v dnešní době přehlceni i protichůdnými informace na různých sociálních médiích a knihách. Můžete se s námi naučit dívat se na svět rostlin očima Yačaka - léčitele, člověka poznání. Zná jak rostliny, energii a také elementy (živly), které jsou základem všeho. Yačak dokáže vidět ducha rostlin a energii, komunikovat s ní a může diagnostikovat a identifikovat i druhou osobu. Dokáže vidět, který element rostliny je v rovnováze s elementem druhého člověka. Tato indiánská znalost pozorování pochází z moudrosti linie léčitelů předávané z generace na generaci. Nemusíte znát rostlinu, její jméno ani využití. Stačí se naučit rostlinu vidět, její strukturu a energii a pak si odvodit její přednosti a léčebné využití. Tato jedinečná možnost poznat svět kolem nás a v nás jiným pohledem nezvratně mění náš život. Srdečně vás vítáme do světa rostlin.

Tato moudrost je předávána dále Agustínem Grefou a jeho ženou Michaelou.

Jednotlivé semináře: Cena 9.980 Kč.

Bylinky země a vody (v roce 2023 již proběhlo)

Bylinky Ohně a větru (v roce 2023 již proběhlo)

Bylinky pro pokročilé (diagnostika a míchání) 8.-10.9.2023

Příjezd v pátek do 14:00 hod., začátek v 15:00 hod. Ukončení v neděli v 17:00 hod.

Cena zahrnuje program semináře, pobyt, stravu, 1× Chiriwayusa (doporučujeme cca 2-3 dny dietu bez masa, alkoholu, cigaret, mléčných výrobků, konzerv a všeho nezdravého)

Kapacita míst je omezená, rezervujte si své místo zaplacením zálohy 3.000 Kč na účet 670100-2214791046/6210 (pokyn k zaplacení obdržíte po přihlášení).