Cesta ducha I - V

19.04.2024

Seminář

Tato cesta je přímo něco jako školou svého ducha a duše. Naučíme se, jak vidět víc do hloubky věcí, které existují, ať už je to rostlina, kámen, člověk, situace, a jiné. Skrze poutavé vyprávění příběhů je možné nahlédnout sebe sama, a vrátit se zas do své přirozenosti, zření světa, kterou jsme měli jako děti. Možnost posunout se dále v poznání sebe sama. Takovýmto předáním prochází budoucí léčitelé v pralese. Pokročilé semináře CD lze prožít i v hlubokých lesích na Slovensku nebo přímo v Ekvádoru v pralese.  

Tato moudrost je předávána Agustinem Grefa a jeho ženou Michaelou. 

CD1

Na CD1 probereme podstatu života jako takového a jak se orientují v této oblasti indiáni. Budeme se učít vnímat živly venku i v nás a jak jsme vlastně díky živlům stvoření. Agu osvětlí každému účastníkovi, jak má postavené živly v sobě. Jak pracovat s člověkem s převahou živlu ohně, země, vody, větru, atd. Naučíme se i symboliku, kterou lze používat v každodenním životě. Ale jako základ bude naučit se být sám v sobě. Naučit se být ve své bázi, neboť toto je základ naši vnitřní síly a nás samotných. Dochází pak i k samoléčebným schopnostem a otevírání našich schopností. Součástí je ranní sdílení, teorie, tajná symbolika, temazcal, čištění sebe sama pomocí jemných bylinek (například Chiri wayusa). Je to start ke změně vlastního života, pokud nepřijdete domů, nezahodíte poznámky, cvičení vám nic neříká a čekáte na další seminář.  Pro účast na dalších seminářích CD je vhodné, abyste vším, co zažijete na předchozím CD, aktivně žili. 

CD 2

Budeme prohlubovat učení z CD 1, budeme se učit porozumět kvalitě energie, kterou máme, tvoření a otevření léčivých energií pro sebe i druhé, prohloubení porozumění mezi materií a energií, kanalování a používání léčivé energie skrze naše dlaně, jak se umět nabít, jakou mít kvalitu pro léčení, porozumět našich rozhodnutí v životě, jak být více vědomý a vědět kam směřujeme, kam jdeme na své životní cestě a co děláme, co máme a co existuje v reálnem světě.  Součástí je ranní sdílení, teorie, tajná symbolika, temazcal, čištění sebe sama pomocí jemných bylinek (například Chiri wayusa).


CD 5 - opakovací retraet, prohloubení praktik - pro absolventy všech CD-1,2,3,4 a 5

Foto 1 nad textem: Skupinka živlu Země připravuje ranní wayusu tak, aby nápoj i účastníci byli ráno v 5.00 hodin se šálkem horké wayusy na společném sdílení kolem ohně. Každé ráno připravuje wayusu skupinka jiného živlu. A jelikož jsme na CD, tak všechny hodiny jsou pryč a vstáváme dle intuitivních hodin. 

Foto: 2-4 - teorie za rytmu sluníčka :)

Foto 5: když musíte na praktiku a šátek na zatemnění očí zkrátka není :) 

Foto 6-9: společná příprava temazcalu

Foto 10: poslední úpravy před temazcalem

Cesta ducha I  9.7.- 14.7.

Příjezd 1.den v 18:00 hodin, administrativa s Míšou v 19:00 hod.

Ukončení poslední den po obědě.

Cena 13 900 CZK

Kapacita míst je omezená, rezervujte si své místo zaplacením zálohy 3.000 Kč na účet 670100-2214791046/6210 (pokyn k zaplacení obdržíte po přihlášení).

Cesta ducha II  3.9.-8.9.

Příjezd 1.den v 18:00 hodin, administrativa s Míšou v 19:00 hod.

Ukončení poslední den po obědě.

Cena 13 900 CZK

Kapacita míst je omezená, rezervujte si své místo zaplacením zálohy 3.000 Kč na účet 670100-2214791046/6210 (pokyn k zaplacení obdržíte po přihlášení).

23.7.-27.7.Myjava, CD 5 - opakovací retraet, prohloubení praktik - pro absolventy všech CD-1,2,3,4 a 5

CD5 bude končit ráno. Odpoledne bude na samostatném programu Temazcal. 

Cenu dodáme později. 

Pro všechna CD:

Kdo budete stavět stan - můžete přijíždět již od 17:00 hodiny. Stan (soukromí) je vhodnější, pokud se vám rozjedou silnější procesy během semináře. Do společné místnosti karimatku, spacák, polštářek.

Vezměte si sebou i věci na TEMAZCAL - šátek, velký ručník, podložku pod prdel, popř. vhodně plátěné oblečení.

Sebou i šátek či masku na zatemnění očí pro další praktiky (nesmí přes něj/ně nic prosvítat).

A samozřejmě dobrou náladu a otevřenou mysl sebou :).