Očišťování

03.05.2023

Seminář

Je zaměřeno pro ty z vás, kteří chtějí prohloubit svou praxi v očištění sebe i druhých. Podělíme se o vzácnou moudrost amazonských indiánů. Je spousta druhů očišťování – ať už vykuřovadly, ptačím perem, bubnem, bylinkami, energeticky, masáží a dalšími způsoby. V čem spočívá účinné očišťování? Základ spočívá v opravdové znalosti elementů. Je třeba rozpoznat, který element máme v sobě aktuálně aktivní, a umět použít jeho energii v kombinaci znalosti elementu – prostředníka. Tedy věci, skrze kterou očišťujeme a znalosti elementů očišťované osoby či věci. Vzájemná kombinace energií elementů, které moudře a s pokorou ovládáme, vede k nastolení rovnováhy, a tedy opravdu účinné očisty. Očista je základem k dalšímu kroku – k léčení. 

Léčba spočívá v podstoupení léčebného procesu, který se skládá z diety, bylin, ale také řady několika účinných léčebných očist. Pojďte s námi prožít zajímavé dny nejen seberozvoje ale i nabíjející čas strávený v přírodě, kde si můžete dopřát být sám se sebou. Tyto znalosti a praxe jsou jako škola života. 

Vede Agustin Grefa s jeho ženou Michaelou Grefa. Příjezd první den v 18:00 hodin, administrativa s Míšou v 19:00 hod. 

Cena 12.900 Kč. 

Cena zahrnuje program semináře, pobyt, stravu, 1× Chiriwayusa. 

Kapacita míst je omezená, rezervujte si své místo zaplacením zálohy 3.000 Kč na účet 670100-2214791046/6210 (pokyn k zaplacení obdržíte po přihlášení).