Poznání světa snů a jak porozumět jejich významu

15.08.2023

Seminář

Praktiky amazonských Kichwa indiánů, jak si vyložit sny. Vstoupení do světa snů a porozumění, jak jsme spojeni s novou realitou. Pro práci se sny je třeba být zakořeněný a tedy stabilní. Během pobytu je třeba se postavit svým strachům, vystoupit ze stresu, chaosu a upřímně nahlédnout i na některé náročné rodinné vztahy.

Pro správný výklad snu je třeba ovládnout umění zakořenit - držet svou bázi, jak se učíme i na jiných seminářích = mít dobrou základnu pro rovnováhu v životě. Porozumět, v jakém procesu se nacházíme, abychom se dokázali postavit výzvám života. 

Semináře se koná v lesích na Myjavě na Slovensku. 

Sebou: stan, pohodlná karimatka, spacák, kyblík, papírové kapesníky, toaletní papír, malá lopatka (na zahlazování lidských darů v přírodě), láhev na vodu + další osobní pomůcky dle vašich zvyků na cesty 😊a vhodné oblečení do přírody

Na koupel je možno využít jezírko či vodu z hadice (přírodní sprcha), suchý záchod je k dispozici, 

Příjezd v pátek 25. 8. do 13 h – postavení stanu, vybavení a administrativa, od 15 h začíná program. 

Konec v neděli 27.8. v 18 h – možnost večeře a pak odjezd.

Cena: 643 Eur, tj. 14.900 Kč zahrnuje program semináře, překlad, stravu, využití prostoru, wayusové ceremonie, Chiriwayusa a setkání se s tradicí pití Tabáku.

Pro absolventy Cesty ducha 5 je cena semináře 13.900 Kč. / 600 EUR

Kapacita míst je omezená, rezervujte si své místo zaplacením zálohy 3.000 Kč na účet 670100-2214791046/6210 (pokyn k zaplacení obdržíte po přihlášení).